Ameliyatsız Cilt Gençleştirme

HI-FU TEKNOLOJİSİ LAZER TEKNOLOJİLERİNİN ÇÖZEMEDİĞİ, SADECE CERRAHİ OPERASYONLARLA BAŞARILABİLEN YÜZ GERME OPERASYONUNU ENJEKSİYONSUZ, RİSKSİZ ÇÖZEBİLEN YEPYENİ BİR TEKNOLOJİDİR.

CİLT GENÇLEŞTİRME UYGULAMALARINDA ESTETİK OPERASYONLARA ALTERNATİF OLARAK SUNULAN, AMERİKA’DA SON GÜNLERİN EN "TERCİH EDİLEN" TEKNOLOJİLERİNDEN BİRİDİR.

 

ULTRASOUND, EN BİLİNEN TANIMI İLE ANNE KARNINDAKİ FETÜSÜ İZLEMEYE İMKAN TANIYAN BİR TEKNOLOJİDİR. ŞİMDİ AYNI TEKNOLOJİ İLE ELASTİKİYETİNİ KAYBETMİŞ, SARKMIŞ, KIRIŞMIŞ CİLTLER VE DÜŞÜK KAŞLAR AMELİYATA GEREK OLMAKSIZIN "GERDİRİLİYOR".

TÜM YÜZ İÇİN 45-120  DAKİKA SÜREN UYGULAMANIN ARDINDAN, UYGULAMANIN YAPILDIĞI KİŞİLER GÜNLÜK AKTİVİTELERİNE HEMEN DÖNEBİLMEKTEDİRLER.

 

UYGULAMADA NELER YAPILIYOR?

UTIMS HI-FU ADI VERİLEN TEKNOLOJİ DE "FOKUS ULTRASOUND" İLE CİLDİN ALT TABAKALARINDA "SICAK NOKTALAR" YARATILIYOR. BU SAYEDE CİLT KENDİ ONARIM SÜRECİNİ OLUŞTURARAK YENİ COLLEGENE ÜRETİMİNE BAŞLIYOR VE CİLTTE SIKILAŞMA VE "LİFTİNG" ETKİSİ KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLIYOR. CİLT UYGULAMA SONRASI HER GEÇEN GÜN DAHA İYİ GÖRÜNMEYE BAŞLIYOR ,  UYGULAMANIN HEMEN ARDINDAN TOPARLANMAYA BAŞLAYAN CİLT İSTENEN İDEAL GÖRÜNÜME 3 AYIN SONUNDA ULAŞIYOR. TEK BİR UYGULAMANIN ARDINDAN ELDE EDİLEN SONUÇ EN AZ 2 SENE BOYUNCA MUHAFAZA EDİLİYOR.

HI-FU TEKNOLOJİSİ CİLTTE COLLEGENE ÜRETİMİNİ UYARDIĞI İÇİN ELDE EDİLEN SONUÇ UZUN SÜRELİ KALICI OLMAKTADIR. CİLTTE GÖZLE GÖRÜLEBİLEN VE GÖZLE GÖRÜLEMEYEN ETKİLERİ, BU ETKİLERİN ORTAYA ÇIKMA SÜRESİ VE KALICILIĞI CİLDİN YAPISINA, ISI UYARISINA VERDİĞİ CEVABA, YAŞA GÖRE KİŞİDEN KİŞİYE BELİRGİN FARKLILIKLAR GÖSTEREBİLMEKTEDİR.

TEK SEANSTA YÜZ VE BOYUN GERME

  • DAHA FAZLA COLLEGENE ÜRETİMİ
  • GÜÇLENMİŞ BAĞ DOKUSU
  • DAHA SIKI BİR CİLT
  • KIRIŞIKLARDA GÖZLE GÖRÜLÜR AZALMA
  • DAHA ESNEK VE PARLAK BİR CİLT
  • DAHA GENÇ BİR CİLT

 

HI-FU GÜVENLİ BİR YÖNTEM MİDİR ?

ULTRASON ENERJİSİ TIPTA 50 YILDAN UZUN SÜREDİR KULLANILMAKTADIR VE KLİNİK DENEMELERLE HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ OLMADIĞINI İSPATLAMIŞTIR 

HI-FU  AMERİKA F.D.A ONAYLI BİR CİHAZDIR.