RF Uygulaması

RADYOFREKANS İLE ANTİ - AGİNG CİLT GENÇLEŞTİRME

SON YILLARDA BÜTÜN DÜNYADA AMELİYATSIZ İŞLEMLER GİDEREK ARTMAKTADIR. RADYOFREKANS AMELİYATSIZ CİLDİ SIKILAŞTIRAN VE GEREN BİR YÖNTEMDİR. YERÇEKİMİ VE YIPRANMA SONUCU OLUŞAN SARKMA VE GEVŞEMEYİ AZALTARAK, DAHA GENÇ VE SAĞLIKLI BİR GÖRÜNTÜ SAĞLAMAKTADIR. ETKİNLİĞİ KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞTIR.

YAŞLANMA SÜRECİYLE BİRLİKTE COLLAGENE LİFLERİN SAYISI AZALIR, YAPISI BOZULUR VE CİLT SARKMAYA, KIRIŞMAYA BAŞLAR.

RADYOFREKANS YÖNTEMİ,

TÜM YÜZ BÖLGESİNDEKİ İNCE KIRIŞIKLIK VE ÇİZGİLERDE,

YANAK BÖLGESİNDEKİ YÜZ SARKMALARINDA,

GIDI BÖLGESİNDEKİ SARKMANIN İYİLEŞTİRİLMESİNDE,

BOYUNDAKİ YATAY BANTLARIN GİDERİLMESİNDE SON DERECE ETKİLİ VE GÜVENLİ BİR YÖNTEMDİR.

"Özel soğutma sistemi ile acısız ve ağrısız."

 

RADYOFREKANS SİSTEMİ, ARTERİYEL KAN AKIŞININ ARTTIRARAK, DOKULARA DAHA FAZLA OKSİJENİN, İHTİYACI OLAN BESİNLERİN VE DİĞER DESTEK MİNERALLERİN ÇOK DAHA KOLAY İLETİLMESİNİ SAĞLAR VE YOĞUNLAŞMIŞ VE KAPLANMIŞ DOKULAR İÇİN SON DERECE OLUMLU ETKİLER GÖSTERİR. ISI ETKİSİ YIPRANMIŞ KOLLAJEN DOKUDA PARÇALANMA YARATTIĞINDAN, VÜCUT YENİ KOLLAJEN ÜRETİMİNE BAŞLAR. YİNE ISI ETKİSİYLE, FİBROBLAST AKTİVASYONU HIZLANIR. CİLTTE  SIKILIĞI SAĞLAYAN BAĞ DOKUSU HÜCRELERİ OLAN FİBROBLASTLARIN AKTİVİTESİNİN ARTMASI DERİDE GERGİNLİK VE SIKILIK SAĞLAR.

RADYOFREKANS SEANSLARI ORTALAMA OLARAK 30 DAKİKA SÜRER. TOPLAM TEDAVİ, HASTANIN DURUMUNA GÖRE 6-10 SEANS ARALIĞINDADIR.

RADYOFREKANS CERRAHİ BİR UYGULAMA DEĞİLDİR VE KESİK YADA AMELİYAT İZİ OLUŞTURMAZ. UYGULAMA SIRASINDA AĞRI-ACI HİSSİ OLUŞMAZKEN SADECE RAHATSIZ ETMEYECEK ŞEKİLDE SICAKLIK HİSSİ OLUŞUR. UYGULAMADAN HEMEN SONRA HASTA GÜNLÜK YAŞAM AKTİVİTELERİNE DEVAM EDEBİLİR.